Biznes po kaszubsku

Biznes po kaszubsku jest prosty – nie trzeba sztabu prawników i stosu umów, bo tu ważniejsze jest dane słowo. Jak obiecam, że zrobię, to dotrzymam słowa – tak inicjator i organizator projektu Biznes po Kaszubsku Grzegorz Gosk rozpoczął kolejne spotkanie w ramach cyklu.

Ostatnie, które odbyło się Olivia Sky Club, w biznesowym sercu Trójmiasta Olivia Business Centre.  Fundacja Instytut Balticum objęła wydarzenie swoim patronatem.

Poza tradycyjnym networkingiem i prezentacjami firmowymi tym razem organizatorzy skupili się na work life balance. Dużo było o tym, jak się wyciszyć, wzmocnić i znaleźć równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Joanna Fularczyk

Joanna Fularczyk z Manomaya zaprezentowała Holistyczny Program Rozwoju Osobistego z Naturą i Końmi w  programach rozwojowych, tzw. Horse Assisted Education. To innowacyjna, popularna wśród menadżerów metoda, która uczy przez doświadczenie,  samodzielne stawianie sobie celów, poszukiwania rozwiązań.

Psycholog Adam Kowalewski przedstawił metodę Wima Hofa, która choć prosta, bo oparta na trzech filarach: oddechu, zimnie i umyśle, skutecznie buduje odporność psychiczną i fizyczną, zwiększa koncentrację , obniża stres, podnosi poziom energii.

W łagodny nastrój wprowadziła nas swoim koncertem skrzypcowym Yuliya Buraya, półfinalistka Mam Talent '2017, solistka DMorchestra.

O zdrowe jedzenie zadbali właściciele małych gospodarstwach rolnych i manufaktur rzemieślniczych. Były chleby od Karoli Bober z Lipusza, pierniki od Z Sercem Robione, swojskie wędliny i sery od  Wędzichłopa oraz rozpływające się w ustach ciasta od Psychobabka z Mędrzychowa, zdrowe turbosoki z NFC oraz wiele ręcznie robionych przez lokalnych rzemieślników dzieł sztuki.

Pozytywna energia podczas wydarzenia udzieliła każdemu. Dziękujemy za zaproszenie.